AKTUÁLIS PROGRAMOK ÉS EREDMÉNYEK


U19

Viadukt SE-Biatorbágy - Dunakanyar SE 6-0
2018.05.05., szombat 12.00, Viadukt SE-Biatorbágy, Iharos dűlő

Dunakanyar SE - Budafoki LC 0-2
2018.05.12., szombat 12.00, Tahitótfalui Sporttelep

Ikarus BSE - Dunakanyar SE 5-2
2018.05.17., csütörtök 19.30, Ikarus BSE

Dunakanyar SE - T-Bálint Labdarúgó AK SE 9-3
2018.05.26., szombat 13.00, Tahitótfalui Sporttelep

Dunakanyar SE - Csep Gól FC SE 3-0
2018.06.02., szombat 10.00, Dunakanyar SE Sportpálya

-----------------------------------------------------------

U17

Viadukt SE-Biatorbágy - Dunakanyar SE 11-2
2018.05.15., kedd 16.00, Viadukt SE-Biatorbágy, Iharos dűlő

Dunakanyar SE - Budafoki LC 4-2
2018.05.12., szombat 10.00, Tahitótfalui Sporttelep

Ikarus BSE - Dunakanyar SE 3-0
2018.05.20., vasárnap 10.00, Ikarus BSE

Dunakanyar SE - T-Bálint Labdarúgó AK SE 3-8
2018.05.26., szombat 11.00, Tahitótfalui Sporttelep

Dunakanyar SE - Csep Gól FC SE 6-2
2018.06.02., szombat 12.00, Dunakanyar SE Sportpálya

-----------------------------------------------------------

U15:

Vác VLSE - Dunakanyar SE-Szentendre 4-0
2018.05.05., szombat 10.00, Vác Városi Stadion

Dunakanyar SE-Szentendre - III.ker. TVE 1-6
2018.05.13., vasárnap 10.00, Tahitótfalui Sporttelep

Angyalföldi SI DSE - Dunakanyar SE-Szentendre 6-3
2018.05.19., szombat 09.00, Láng SK Sporttelep

Szolnoki MÁV UFC - Dunakanyar SE-Szentendre 2-4
2018.05.27., vasárnap 10.00, Szolnoki Tiszaligeti Stadion

Dunakanyar SE-Szentendre - Monori SE 4-0
2018.06.02., szombat 10.00, Tahitótfalui Sporttelep

------------------------------------------------------

U14:

Vác VLSE - Dunakanyar SE-Szentendre 12-0
2018.05.05., szombat 12.00, Vác Városi Stadion

Dunakanyar SE-Szentendre - III.ker. TVE 2-1
2018.05.13., vasárnap 12.00, Tahitótfalui Sporttelep

Angyalföldi SI DSE - Dunakanyar SE-Szentendre 5-3
2018.05.19., szombat 11.00, Láng SK Sporttelep

Szolnoki MÁV UFC - Dunakanyar SE-Szentendre 10-3
2018.05.27., vasárnap 12.00, Szolnoki Tiszaligeti Stadion

Dunakanyar SE-Szentendre - Monori SE 5-0
2018.06.02., szombat 12.00, Tahitótfalui Sporttelep

------------------------------------------------------

U13:

Kelen SC - Dunakanyar SE-Szentendre 0-1
2018.05.02.. szerda 15.00, Kelen SC Sporttelep

Dunakanyar SE-Szentendre - Budaörs 2-1
2018.05.06., vasárnap 12.00, Tahitótfalui Sporttelep

Dunakanyar SE-Szentendre - Viadukt SE-Biatorbágy 2-1
2018.05.16., szerda 17.30, Dunakanyar SE Sportpálya

Dorogi FC - Dunakanyar SE-Szentendre 3-1
2018.05.22., kedd 18.30., Monostori Tivadar UP Nevelő Centrum

REAC Sportiskola SE - Dunakanyar SE-Szentendre 6-0
2018.05.26., szombat 17.30, 12 Budai II. László Stadion

-----------------------------------------------

U12:
Kelen SC - Dunakanyar SE-Szentendre 3-2
2018.05.02.. szerda 15.00, Kelen SC Sporttelep

Dunakanyar SE-Szentendre - Budaörs 1-0
2018.05.07., hétfő 17.00, Tahitótfalui Sporttelep

Dunakanyar SE-Szentendre - Viadukt SE-Biatorbágy 1-0
2018.05.16., szerda 16.00, Dunakanyar SE Sportpálya

Dorogi FC - Dunakanyar SE-Szentendre 2-3
2018.05.22., kedd 16.30., Monostori Tivadar UP Nevelő Centrum

REAC Sportiskola SE - Dunakanyar SE-Szentendre 0-2
2018.05.26., szombat 16.00, 12 Budai II. László Stadion

-----------------------------------------------

Bozsik-program: