U14: négy mérkőzés veretlenül

Az U14-es csapatunk szintén remekül kezdte az idényt, négy mérkőzés után még nem talált legyőzőre, így a tabella harmadik helyén állunk jelenleg. Az elmúlt mérkőzést hazai pályán rendeztük és győzelemmel zártuk. A meccs alakulását a labdarúgóink már az első félidőben eldöntötték. A találkozóról utánpótlás szakágvezetőnk nyilatkozott.

Jó hangulatban készülődtünk a kezdésre, amit még az sem zavart meg, hogy a srácoknak mezt és sportszárat kellett cserélniük, ellenfelünk hasonló szerelése miatt. Nagy lendülettel kezdtünk: 10 másodperc elteltével Faházi Bendegúz még kihagyta a ziccert, fél perc után Gál Bambi lövése után viszont már vezettünk. Ezután is folyamatos nyomás alatt tartottuk az ellenfél kapuját és egymás után dolgoztuk ki a hatalmas helyzeteket, sajnos azonban ezek jó részét kihagytuk. Legalább tizenötször kerültünk komoly helyzetbe az első félidő alatt, amiből négyet sikerült gólra váltani. Nagy fölényünk ellenére az ellenfél 2:1 után egy ajándékba kapott tizenegyesből akár ki is egyenlíthetett volna. A második játékrészben ugyanaz volt a felállás, csak még jobban visszahúzódott a BVSC, a kapunkra így még kevésbé jelentettek veszélyt, de mi is kevesebbszer kerültünk szembe a kapusukkal. Így is öt-hat ziccert hibáztunk el. A zuglói csapattal négyszer találkoztunk az előző években, és kiegyenlített meccseket játszottunk. Jó látni, hogy ez teljesen megváltozott, óriási fölényben voltunk végig. Mégsem lehetünk teljesen elégedettek, hiszen - ahogy a fentiekből kiderül - rengeteg lehetőséget puskáztunk el, ami az eredménytől függetlenül nem férhet bele, nagyobb koncentrációval kell játszanunk!
Köszönjük Mindenkinek, aki pozitív üzenetekkel, kisugárzással támogatja a csapatot, a fiúkat!