Röplapda: heti menetrend

DUNAKANYAR SE RÖPLABDA HETI PROGRAM2019 DECEMBER 02 - DECEMBER 08

FONTOSABB INFÓK!

KEDDEN FÉRFI BUDAPEST BAJNOKI MÉRKŐZÉS

SZOMBATON KMO U15 MÉRKŐZÉS DUNABOGDÁNYBAN

KMO U17 MÉRKŐZÉS DUNABOGDÁNYBAN

MIKULÁSFUTÁS 14:00 ÓRAKOR SZENTENDRÉN

VASÁRNAP SULIRÖPI SZENTENDRÉN A MÓRICZ GIMIBEN

VERSENYEK - PROGRAMOK

2019 DECEMBER 03 KEDD

FÉRFI BP BAJNOKI MÉRKŐZÉS DUNAKANYAR SE - OSSC

Helyszín: Budapest 19. kerület Eötvös utca 13 Indulás: 17:30 Paprikabíró utcai nagyparkolóból

A Csapat: Nagy Ákos, Zsigó Ármin, Piros Ádi, Munkácsi Levi, Manton Benji, Pejtsik Bota, Körtvélyessy Laci, Lábán Barna, Papp Ádám, Dóczi Attila

2019 DECEMBER 07 SZOMBAT

KMO U15 MEGYEI BAJNOKI MÉRKŐZÉS DUNAKANYAR SE 2 - MTK

Helyszín: Dunabogdányi Tornacsarnok - Gyülekező a teremben a 15:00 órakor

A Csapat: Cseh Franci, Engin Kármen, Solymosi Rozi, Tűzkő Blanka, Sótér Fanni, Szalai Hanna, Szebeni Kamilla, Dávid Magdi, Gyürk Ilona, Kiss Zozi, Ott Zsófi, Piros Janka

KMO U17 MEGYEI BAJNOKI MÉRKŐZÉS DUNAKANYAR SE 2 - MTK

Helyszín: Dunabogdányi Tornacsarnok - Gyülekező a teremben a 16:00 órakor

A Csapat: Szabados Zsuzsi, Horváth Lili, Pitvaros Jázmin, Kocsis Ajna, Fetter Zsófi, Szabó Réka, Szabó Kinga, Rostás Rea, Nagy Petra, Pirk Panni, Makó Luca, Dóka Iza, Rudolf Csenge

MIKULÁSFUTÁS SZENTENDRÉN

Regisztráció 13:45 a Dunakorzón a szokott helyen. Nevezési díj tartós élelmiszer.

2019 DECEMBER 08 VASÁRNAP

SULIRÖPI 2.FORDULÓ

Helyszín: Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium

Gyülekező a teremben: 9:00

A Csapatokat az iskola testnevelője alakítja ki. (Leányfalu, Szent András, Refi, Rákóczi, Barcsay, Móricz Gimi, Ferences, Veres)

EDZÉSEK 2019 DECEMBER 02 - DECEMBER 08

FIÚK U17 - U19 HALADÓ

ELMARAD!! 2019 DECEMBER 03 KEDD 17:00 - 19:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

MÉRKŐZÉS MIATT!

2019 DECEMBER 04 SZERDA 18:00 - 19:45 LEÁNYFALU KRISTÓF

2019 DECEMBER 05 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

SZMINI U10 - U11

2019 DECEMBER 02 HÉTFŐ 16:00 - 17:30LEÁNYFALU GABI

2019 DECEMBER 04 SZERDA 16:00 - 17:30 SZTENDRE PETZELT GABI

2019 DECEMBER 05 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 BARCSAY GABI

Leányfalusiak Böbével utaznak. Gyülekező a suli előtt 15:30

U13 A

2019 DECEMBER 03 KEDD 18:30 - 20:30SZTENDRE PETZELT VIKI

2019 DECEMBER 05 CSÜTÖRTÖK 17:00 - 19:00 LEÁNYFALU VIKI

2019 DECEMBER 06 PÉNTEK 17:00 - 19:00 SZTENDRE REFI VIKI

U13 B

2019 DECEMBER 02 HÉTFŐ 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU KRISTÓF

2019 DECEMBER 05 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 LEÁNYFALU KRISTÓF

2019 DECEMBER 06 PÉNTEK 17:00 - 19:00 SZTENDRE PETZELT KRISTÓF

U15 A

2019 DECEMBER 02 HÉTFŐ 18:30 - 20:30 SZTENDRE REFI CSABI

2019 DECEMBER 03 KEDD 16:30 - 18:30 SZTENDRE PETZELT BÖBE

2019 DECEMBER 05 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

U15 B

2019 DECEMBER 02 HÉTFŐ 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU BÖBE

2019 DECEMBER 04 SZERDA 18:00 - 20:00 SZTENDRE REFI BÖBE

2019 DECEMBER 06 PÉNTEK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

U17-U19

2019 DECEMBER 03 KEDD 18:00 - 20:30 REFI BÖBE

2019 DECEMBER 04 SZERDA 19:00 - 21:00 REFI BÖBE

2019 DECEMBER 05 CSÜTÖRTÖK17:00 - 19:30 REFI CSABI

Várjuk a visszajelzéseiteket! Böbe - 06 30 950 4425 - b.balazs.bobe@gmail.com