Röplabdázóink heti programja

DUNAKANYAR SE RÖPLABDA HETI PROGRAM 2020 JANUÁR 13 - JANUÁR 19

FONTOSABB INFÓK!

SZERDÁN KMO U17 MÉRKŐZÉS A REFORMÁTUS GIMNÁZIUMBAN

CSÜTÖRTÖKÖN FÉRFI BP BAJNOKI MÉRKŐZÉS

SZOMBATON FELADÓ EDZÉS LEÁNYFALUN

VASÁRNAP NŐI OSB I. oszt. FORDULÓ BUDAPESTEN

FÉRFI OSB MISKOLCON

OMB I. osztály TORNA BUDAPESTEN

OMB II. osztály TORNA SZEGEDEN

VERSENYEK - PROGRAMOK

2020 JANUÁR 15 SZERDA

KMO MEGYEI U17 MÉRKŐZÉS (Prohászka - Dunakanyar 2)

Helyszín: Refi terem

Gyülekező a teremben: 18:00 órakor

A Csapat: Nagy Petra, Rostás Rea, Dóka Iza, Szabó Réka, Kovács Jázmin, Pirk Panni, Szabados Zsuzsi, Horváth Lili, Kocsis Ajna, Szabó Kinga, Makó Luca, Munkácsi Réka

2020 JANUÁR 16 CSÜTÖRTÖK

FÉRFI BUDAPEST BAJNOKI MÉRKŐZÉS (Dunakanyar - Corvinus)

Helyszín: Budapest, 9.kerület Kinizsi utca 2-6

Indulás: 17:30 Sztendre, Paprikabíró utcai nagyparkolóból

A Csapat: Pejtsik Bota, Manton Marci, Manton Benji, Piros Ádám, Dóczi Ati, Papp Ádám, Zsigó Ármin, Nagy Ákos, Munkácsi Levi, Lábán Barna

2019 JANUÁR 18 SZOMBAT

FELADÓ EDZÉS 18:30 - 20:30

Helyszín: Leányfalui tornaterem

Gyülekező a teremben: 18:15

Czifrik Tündi, Rostás Rea, Nagy Peszó, Nádudvari Dorci, Engin Lili, Semsey Vera, Bonifert Évi, Bokori Luca, Pejtsik Bota, Piros Ádi, Zsigó Ármin

2019 JANUÁR 19 VASÁRNAP

OSB NŐI I. oszt. forduló

Helyszín: Leányfalui tornaterem

Gyülekező a teremben: 8:45

A Csapat: Bokori Luca, Czifrik Tündi, Rostás Rea, Kákonyi Róza, Szabó Réka, Engin Jázmin, Nádudvari Bogi, Pirk Panni, Rostás Dóri, Engin Lili, Szabó Kinga, Munkácsi Réka, Makó Luca

OSB U17 FÉRFI forduló

Helyszín: 3215 Miskolc, Egyetemváros E/4 kollégium

Indulás: 9:00 Sztendre, Paprikabíró utcai nagyparkolóból

A Csapat: Zsigó Ármin, Piros Ádi, Manton Marci, Manton Benji, Munkácsi Levi, Pejtsik Bota, Körtvélyessy Laci, Lábán Barna, Papp Ádám, Dóczi Attila

OMB U13 I. osztály torna

Helyszín: Vasas Folyondár Sportközpont 1037 Budapest, Folyondár utca 15

Gyülekező a helyszínen: 8:30 órakor

A Csapat: Cseh Franci, Engin Kármen, Solymosi Róza, Sótér Fanni, Szalai Hanna, Spárta Zora, Gyürk Ilona, Kiss Zozi, Ott Zsófi, Piros Janka

OMB U13 II. osztály torna

Helyszín: Etelkasori Sportcsarnok 6723 Szeged, Felső Tiszapart 3

Indulás: 7:00 órakor Sztendre, Paprikabíró utcai nagyparkolóból.

A Csapat: Szebeni Kamilla, Dávid Magdolna, Pinke Lilla, Fodor Luca, Berencz Lili, Sachs Maja, Kákai Anna, Dajka Petra, Patocskai Míra, Komáromi Villő

EDZÉSEK 2020 JANUÁR 13 - JANUÁR 19

FIÚK U17 - U19 HALADÓ

VÁLTOZÁS! 2020 JANUÁR 14 KEDD 18:00 - 20:30 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE - DORCSI

2020 JANUÁR 15 SZERDA 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU CSABI

ELMARAD! 2019 DECEMBER 16 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

Budapest Bajnoki mérkőzés miatt!

SZMINI U10 - U11

2020 JANUÁR 13 HÉTFŐ 16:00 - 17:30LEÁNYFALU GABI

2020 JANUÁR 15 SZERDA 16:00 - 17:30 SZTENDRE PETZELT GABI

2020 JANUÁR 16 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 BARCSAY GABI

Leányfalusiak Böbével utaznak. Gyülekező a suli előtt 15:30

U13 A

2020 JANUÁR 14 KEDD 18:30 - 20:30SZTENDRE PETZELT VIKI

2020 JANUÁR 16 CSÜTÖRTÖK 17:00 - 19:00 LEÁNYFALU VIKI

2020 JANUÁR 17 PÉNTEK 18:30 - 19:00 SZTENDRE REFI VIKI

U13 B

2020 JANUÁR 13 HÉTFŐ 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU KRISTÓF

2020 JANUÁR 16 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 LEÁNYFALU KRISTÓF

2020 JANUÁR 17 PÉNTEK 17:00 - 19:00 SZTENDRE PETZELT KRISTÓF

U15 A

VÁLTOZÁS! 2020 JANUÁR 13 HÉTFŐ 17:30 - 20:00 LEÁNYFALU BÖBE

2020 JANUÁR 14 KEDD 16:30 - 18:30 SZTENDRE PETZELT BÖBE

2020 JANUÁR 16 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

ÚJ! 2020 JANUÁR 17 PÉNTEK 18:30 - 20:30LEÁNYFALU BÖBE

U15 B

2020 JANUÁR 13 HÉTFŐ 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU BÖBE

ELMARAD! 2020 JANUÁR 15 SZERDA 18:00 - 20:00 SZTENDRE REFI BÖBE - DORCSI

2020 JANUÁR 17 PÉNTEK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

U17-U19

VÁLTOZÁS! 2020 JANUÁR 14 KEDD 18:00 - 20:30 REFI BÖBE - DORCSI

VÁLTOZÁS! 2020 JANUÁR 15 SZERDA 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU CSABI

Mérkőzés miatt helyszín és időpont változás

2020 JANUÁR 16 CSÜTÖRTÖK17:00 - 19:00 REFI DORCSI

Várjuk a visszajelzéseiteket! Böbe - 06 30 950 4425 - b.balazs.bobe@gmail.com