Röplabdázóink heti menetrendje

DUNAKANYAR SE RÖPLABDA HETI PROGRAM 2020 FEBRUÁR 10 - FEBRUÁR 16

FRISS INFÓ: sajnos a csütörtöki (2020.02.13) edzések is elmaradnak a leányfalui iskolai farsangi program miatt. Ez érinti az U13 'A és 'B valamint az U15'A és 'B csapatokat.

A pénteki férfi mérkőzést már le tudjuk játszani a teremben.

Köszönjük a megértéseteket!

FONTOSABB INFÓK!

SZERDÁTÓL A REFI GIMIS EDZÉSEK ISKOLAI RENDEZVÉNY MIATT ELMARADNAK!!

FIGYELJÉTEK A PROGRAM VÁLTOZÁSOKAT!!!

PÉNTEKEN FÉRFI BP BAJNOKI MÉRKŐZÉS LEÁNYFALUN

VASÁRNAP BP BAJNOKI U11 TORNA DUNAKESZIN

U13 OGYB II. osztály FORDULÓ LEÁNYFALUN

VERSENYEK - PROGRAMOK

2020 FEBRUÁR 14 PÉNTEK

FÉRFI BUDAPEST BAJNOKI MÉRKŐZÉS (Dunakanyar - KISTEXT)

Helyszín:Leányfalui tornacsarnok

Gyülekező a teremben: 18:00 órakor

A Csapat: Manton Marci, Manton Benji, Dóczi Ati, Papp Ádám, Zsigó Ármin, Nagy Ákos, Munkácsi Levi, Lábán Barna, Körtvélyessy Laca, Piros Ádi, Pejtsik Bota

2019 FEBRUÁR 16 VASÁRNAP

BP BAJNOKI U11 TORNA

Helyszín:Kőrösi Csoma Általános Iskola Dunakeszi Garas u. 26.

Gyülekező a teremben: 8:15 Várható befejezés: 13:30

A Csapat: Gyürk Saci, Benes Bogi, Fehérvári Emma, Zserai Ercsi, Munkácsi Julcsi, Kovács Niki

OMB U13 II. osztály 5.forduló

Helyszín: Leányfalui Tornacsarnok

Gyülekező a teremben: 8:30 Várható befejezés 18:30

A Csapat: Dávid Magdi, Szebeni Kamcsi, Fodor Luca, Sach Maja, Lacza Gréti, Kákai Anna, Berencz Lili, Patocskai Miri, Pinke Lilla, Dajka Petra, Komáromi Villő, Dávid Vera

EDZÉSEK 2020 FEBRUÁR 10 - FEBRUÁR 16

FIÚK U17 - U19 HALADÓ

2020 FEBRUÁR 11 KEDD 18:00 - 20:30 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE - DORCSI

2020 FEBRUÁR 12 SZERDA 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU CSABI

ELMARAD! 2020 FEBRUÁR 13 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

Iskolai rendezvény miatt!

SZMINI U10 - U11

2020 FEBRUÁR 10 HÉTFŐ 16:00 - 17:30LEÁNYFALU GABI

2020 FEBRUÁR 12 SZERDA 16:00 - 17:30 SZTENDRE PETZELT GABI

2020 FEBRUÁR 13 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 BARCSAY GABI

Leányfalusiak Böbével utaznak. Gyülekező a suli előtt 15:30

U13 A

2020 FERBUÁR 11 KEDD 18:30 - 20:30SZTENDRE PETZELT VIKI

2020 FEBRUÁR 13 CSÜTÖRTÖK 17:00 - 19:00 LEÁNYFALU VIKI

VÁLTOZÁS!!! 2020 FEBRUÁR 14 PÉNTEK 17:00 - 19:00 SZTENDRE PETZELTVIKI - KRISTÓF - GABI

U13 B

2020 FEBRUÁR 10 HÉTFŐ 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU BÖBE

2020 FEBRUÁR 13 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 LEÁNYFALU VIKI

2020 FEBRUÁR 14 PÉNTEK 17:00 - 19:00 SZTENDRE PETZELT VIKI - KRISTÓF - GABI

U15 A

2020 FEBRUÁR 10 HÉTFŐ 18:30 - 20:30 REFI CSABI

2020 FEBRUÁR 11 KEDD 16:30 - 18:30 SZTENDRE PETZELT BÖBE

2020 FEBRUÁR 13 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

U15 B

2020 FEBRUÁR 10 HÉTFŐ 17:30 - 20:00 LEÁNYFALU BÖBE

ELMARAD!! 2020 FEBRUÁR 05 SZERDA 18:00 - 20:00 SZTENDRE REFI BÖBE - DORCSI

Iskolai rendezvény miatt!

EGYSZERI VÁLTOZÁS!! 2020 FEBRUÁR 13 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

ELMARAD!! 2020 FEBRUÁR 07 PÉNTEK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

U17-U19

2020 FEBRUÁR 11 KEDD 18:00 - 20:30 REFI BÖBE - DORCSI

EGYSZERI VÁLTOZÁS!! 2020 FEBRUÁR 12 SZERDA 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU CSABI

ELMARAD!! 2020 FEBRUÁR 06 CSÜTÖRTÖK17:00 - 19:00 REFI CSABI

Iskolai rendezvény miatt!


--
BATÁRINÉ BALÁZS ERZSÉBET
mobil: 06309504425