Röplabdázóink heti menetrendje

DUNAKANYAR SE RÖPLABDA HETI PROGRAM 2019 NOVEMBER 25 - DECEMBER 01

FONTOSABB INFÓK!

KEDDEN FÉRFI BUDAPEST BAJNOKI MÉRKŐZÉS

CSÜTÖRTÖKÖN FÉRFI BUDAPEST BAJNOKI MÉRKŐZÉS

SZOMBATON U11 BUDAPEST BAJNOKI TORNA BUDAPESTEN

VASÁRNAP U15 OGYB II. osztály forduló LEÁNYFALUN

U13 MIKULÁS TORNA BUDAPESTEN

PÉNTEK - SZOMBAT - VASÁRNAP U15 MÓRICZ KUPA NYÍREGYHÁZÁN

VERSENYEK - PROGRAMOK

2019 NOVEMBER 26 KEDD

FÉRFI BP BAJNOKI MÉRKŐZÉS DUNAKANYAR SE - ZRINYI

Helyszín: 10. kerület Hungária krt.9-11 Indulás: 18:30 Paprikabíró utcai nagyparkolóból

A Csapat: Nagy Ákos, Zsigó Ármin, Piros Ádi, Munkácsi Levi, Manton Benji, Pejtsik Bota, Körtvélyessy Laci, Lábán Barna, Papp Ádám, Dóczi Attila

2019 NOVEMBER 28 CSÜTÖRTÖK

FÉRFI BP BAJNOKI MÉRKŐZÉS DUNAKANYAR SE - WARD DARAZSAK

Helyszín: 5. kerület Piarista utca 1 Indulás: 18:30 Paprikabíró utcai nagyparkolóból

A Csapat: Nagy Ákos, Zsigó Ármin, Piros Ádi, Munkácsi Levi, Manton Benji, Pejtsik Bota, Körtvélyessy Laci, Lábán Barna, Papp Ádám, Dóczi Attila

2019 NOVEMBER 29 - DECEMBER 01 PÉNTEK - VASÁRNAP

U15 MÓRICZ KUPA

Helyszín: Nyíregyháza - Indulás: Péntek 17:00 Sztendre, Paprikabíró utcai nagyparkoló

Várható hazaérkezés: vasárnap 20:00

A Csapat: Engin Lili, Szabó Kinga, Horváth Lili, Dóka Iza, Szabados Zsuzsi, Nagy Petra, Semsey Lilla, Munkácsi Réka, Pirk Panni, Uracs Anna, Gallai Miri, Nádudvari Dorci, Makó Luca

2019 NOVEMBER 30 SZOMBAT

U11 BUDAPEST BAJNOKI FORDILÓ

Helyszín: Budapest, 9.kerület Kinizsi utca 2-6 Gyülekező a teremben a forgatókönyv alapján

A Csapat: Cotor Beu, Cotor Dári, Tóth Emma, Gyürk Saci, Benes Bogi, Munkácsi Julcsi

2019 DECEMBER 01 VASÁRNAP

U15 OGYB II. osztály FORDULÓ

Helyszín: Leányfalui Tornaterem

Gyülekező a teremben: 8:30

A Csapat: Semsey Eszter, Semsey Vera, Bonifert Évi, Raduch Emma, Teleki Németh Rozi, Fetter Orsi, Dóka Olcsi, Csókay Julcsi, Perényi Hanna, Bartha Lili, Erdei Gréti

U13 MIKULÁS TORNA

Helyszín: MTK Röplabda Csarnok Gyülekező a teremben a forgatókönyv alapján

Dunakanyar 1: Tűzkő Blanka, Cseh Franci, Sótér Fanni, Solymosi Róza, Engin Kármen, Gyürk Ilona, Ott Zsófi, Kiss Zozi

Dunakanyar 2: Szebeni Kamcsi, Dávid Magdi, Szalai Hanna, Piros Janka, Sparta Zora, Fodor Luca, Sach Maja, Berencz Lili

EDZÉSEK 2019 NOVEMBER 25 - DECEMBER 01

FIÚK U17 - U19 HALADÓ

ELMARAD!! 2019 NOVEMBER 26 KEDD 17:00 - 19:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

MÉRKŐZÉS MIATT!

2019 NOVEMBER 27 SZERDA 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU KRISTÓF

ELMARAD!! 2019 NOVEMBER 28 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

MÉRKŐZÉS MIATT!

SZMINI U10 - U11

2019 NOVEMBER 25 HÉTFŐ 16:00 - 17:30LEÁNYFALU GABI

2019 NOVEMBER 27 SZERDA 16:00 - 17:30 SZTENDRE PETZELT GABI

2019 NOVEMBER 28 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 BARCSAY GABI

Leányfalusiak Böbével utaznak. Gyülekező a suli előtt 15:30

U13 A

2019 NOVEMBER 26 KEDD 18:30 - 20:30SZTENDRE PETZELT VIKI

2019 NOVEMBER 28 CSÜTÖRTÖK 17:00 - 19:00 LEÁNYFALU VIKI

2019 NOVEMBER 29 PÉNTEK 17:00 - 19:00 SZTENDRE REFI VIKI

U13 B

2019 NOVEMBER 25 HÉTFŐ 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU KRISTÓF

2019 NOVEMBER 28 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 LEÁNYFALU KRISTÓF

2019 NOVEMBER 29 PÉNTEK 17:00 - 19:00 SZTENDRE PETZELT KRISTÓF

U15 A

2019 NOVEMBER 25 HÉTFŐ 18:30 - 20:30 SZTENDRE REFI CSABI

2019 NOVEMBER 26 KEDD 16:30 - 18:30 SZTENDRE PETZELT BÖBE

2019 NOVEMBER 28 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

U15 B

2019 NOVEMBER 25 HÉTFŐ 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU BÖBE

2019 NOVEMBER 27 SZERDA 18:00 - 20:00 SZTENDRE REFI BÖBE

2019 NOVEMBER 29 PÉNTEK 19:00 - 21:00 LEÁNYFALU BÖBE

U17-U19

2019 NOVEMBER 26 KEDD 18:00 - 20:30 REFI BÖBE

2019 NOVEMBER 27 SZERDA 19:00 - 21:00 REFI BÖBE

2019 NOVEMBER 25 CSÜTÖRTÖK17:00 - 19:30 REFI CSABI

Várjuk a visszajelzéseiteket! Böbe - 06 30 950 4425 - b.balazs.bobe@gmail.com