Röplabdázóink heti menetrendje: június 15-21

DUNAKANYAR SE RÖPLABDA HETI PROGRAM
2020 JÚNIUS 15 - JÚNIUS 21

HÉTFŐI EDZÉSEK ISKOLAI PROGRAMOK MIATT ELMARADNAK MINDEN TEREMBEN.

KONDI EDZÉSEK KEDDEN ÉS CSÜTÖRTÖKÖN A REFIBEN

EDZÉSEK 2020 JÚNIUS 15 - JÚNIUS 19

KONDI EDZÉSEK A KŐZÚZÓN ÉS A REFIBEN

2020 JÚNIUS 15 HÉTFŐ 16:00 - 17:45 SZTENDRE KŐZÚZÓ UTCAI PÁLYA DORCSI

2020 JÚNIUS 16 KEDD16:00 - 17:45 SZTENDRE REFI GIMI DORCSI

2020 JÚNIUS 18 CSÜTÖRTÖK 15:00 - 16:45 SZTENDRE REFI GIMI DORCSI

FIÚK - U19 LÁNY HALADÓ

ELMARAD!! 2020 JÚNIUS 15 HÉTFŐ 18:00 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

2020 JÚNIUS 17 SZERDA 18:00 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

2020 JÚNIUS 18 CSÜTÖRTÖK 18:00 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

Körtvélyessy Laci, Manton Benji, Manton Marci, Pejtsik Bota, Bacsárszky Levente, Dóczi Attila, Munkácsi Levi, Papp Ádi, Piros Ádi, Zsigó Ármin, Babicz Attila, Kocsis Vince, Nagy Ákos, Lábán Barna, Szatmári Ábel, Lehoczky Jankó, Flóris Juló, Marosi Luca, Tűzkő Bíbor, Bokori Luca, Engin Jázmin, Kákonyi Róza, Kamp Kinga, Kovács Jázmin, Rostás Dóri, Czifrik Tündi

U17-U19

2020 JÚNIUS 16 KEDD16:30 - 18:30 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

2020 JÚNIUS 19 PÉNTEK 17:00 - 19:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

Kocsis Ajna, Nádudvari Bogi, Pitvaros Jázmin, Szabó Réka, Tűzkő Bora, Engin Lili, Rostás Rea, Szabó Kinga, Nagy Pepe, Makó Luca, Munkácsi Réka, Pirk Panni, Márkus Sára, Flóris Juló, Marosi Luca, Tűzkő Bíbor, Bokori Luca, Engin Jázmin, Kákonyi Róza, Kamp Kinga, Kovács Jázmin, Rostás Dóri, Czifrik Tündi

SZMINI U10 - U11

2020 JÚNIUS 16 KEDD 15:00 - 16:30 SZTENDRE REFI GIMI GABI

2020 JÚNIUS 18 CSÜTÖRTÖK 15:00 - 16:30 LEÁNYFALU GABI

Kovács Niki, Tóth Emma, Viski Cseni, Cotor Beu, Cotor Dári, Fehérvári Emma, Lehoczky Zsófi, Zserai Ercsi, Gyürk Saci, Landmann Kincső, Munkácsi Julcsi, Lukács Leti, Benes bogi, Atzél Orsi, Darvas Zselyke, Osváth Zita, Gellén Zsófi, R.Nagy Réka, Kocsi Vince, Rostás Kíra, Rostás Liza

U13 A

ELMARAD!! 2020 JÚNIUS 15 HÉTFŐ 16:00 - 18:00LEÁNYFALU VIKI

2020 JÚNIUS 17 SZERDA 16:00 - 18:00SZTENDRE REFI GIMI VIKI

2020 JÚNIUS 19 PÉNTEK 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU VIKI - KRISTÓF

Cseh Franci, Dávid Magdi, Engin Kármen, Fodor Luca, Solymosi Róza, Sótér Fanni, Szalai Hanna, Szebeni Kamcsi, Tűzkő Blanka, Kiss Zora, Ott Zsófi, Piros Janka, Spartá Zora, Pinke Lilla

U13 B

ELMARAD!! 2020 JÚNIUS 15 HÉTFŐ 18:00 - 20:00LEÁNYFALU KRISTÓF

2020 JÚNIUS 18 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 18:00 SZTENDRE REFI GIMI KRISTÓF

2020 JÚNIUS 19 PÉNTEK 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU KRISTÓF

Dajka Petra, Lacza Gréti, Patocskai Míra, Sachs Maja, Pircs Rebi, Varga Szilvi, Dávid Vera, Landmann Kincső, Gellén Zsófi, Osváth Zita, Kákai Anna, Berencz Lili, R.Nagy Réka, Babicz Ati, Kocsis Vince, Szatmári Ábel

U15 A

ELMARAD!! 2020 JÚNIUS 15 HÉTFŐ 16:00 - 18:00 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE

2020 JÚNIUS 17 SZERDA 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU BÖBE

2020 JÚNIUS 19 PÉNTEK 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU BÖBE

Belső Bori, Dóka Iza, Engin Lili, Horváth Lili, Rostás Rea, Szabados Zsuzsi, Szabó Kinga, Nagy Pepe, Gallai Miri, Makó Luca, Munkácsi Réka, Nádudvari Dorci, Pirk Panni, Uracs Anna, Solymosi Róza, Cseh Franci, Sótér Fanni, Engin Kármen, Tűzkő Blanka

U15 B

2020 JÚNIUS 16 KEDD 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU BÖBE

2020 JÚNIUS 18 CSÜTÖRTÖK 16:30 - 18:30 LEÁNYFALU BÖBE

2020 JÚNIUS 19 PÉNTEK 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU BÖBE

Raduch Emma, Bartha Lili, Bonifert Évi, Csókay Julcsi, Dóka Olcsi, Erdei Gréti, Fetter Orsi, Perényi Hanna, Semsey Eszter, Semsey Lilla, Semsey Vera, Teleki Németh Róza, Lasetzki Zsuzsi, Kiss Zozi, Ott Zsófi, Spartá Zora, Benkovics Anett, Rudolf Cseni

Várom a visszajelzéseiteket!!! Üdv, Böbe 06 30 950 4425 - b.balazs.bobe.gmail@gmail.com

--
BATÁRINÉ BALÁZS ERZSÉBETmobil: 06309504425