Röplabda: heti program

DUNAKANYAR SE RÖPLABDA HETI PROGRAM2020 FEBRUÁR 03 - FEBRUÁR 09

FONTOSABB INFÓK!

KEDDEN FÉRFI BP BAJNOKI MÉRKŐZÉS BUDAPESTEN

SZOMBATON OMB U13 I. osztály forduló SZENTENDRÉN

BP BAJNOKI U11 TORNA DUNABOGDÁNYBAN

FÉRFI BP BAJNOKI MÉRKŐZÉS SZENTENDRÉN

VASÁRNAP U19 OIB FORDULÓ LEÁNYFALUN

VERSENYEK - PROGRAMOK

2020 FEBRUÁR 04 KEDD

FÉRFI BUDAPEST BAJNOKI MÉRKŐZÉS (Dunakanyar - ZRINYI)

Helyszín:Budapest, 10.ker. Hungária krt.9-11

Indulás: 18:30 órakor Sztendre, Paprikabíró utcai nagyparkolóból

A Csapat: Manton Marci, Manton Benji, Dóczi Ati, Papp Ádám, Zsigó Ármin, Nagy Ákos, Munkácsi Levi, Lábán Barna, Körtvélyessy Laca

2019 FEBRUÁR 08 SZOMBAT

OMB U13 I.osztály 5.forduló

Helyszín: Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium 2000 Szentendre, Kálvária út 14

Gyülekező a teremben: 8:30

A Csapat: Cseh Franci, Engin Kármen, Tűzkő Blanka, Sótér Fanni, Szalai Hanna, Spárta Zora, Gyürk Ilona, Kiss Zozi, Ott Zsófi, Piros Janka

BP BAJNOKI U11 TORNA

Helyszín: Dunabogdányi Tornacsarnok

DÉLELŐTTI TURNUS

Gyülekező a teremben: 8:15 a teremben Várható befejezés: 13:30

DUNAKANYAR 'A: Pinke Lilla, Landman Kincső, Dávid Vera, Kocsis Vince, Lehoczky Zsófi, Cotor Beu, Cotor Dári

DÉLUTÁNI TURNUS

Gyülekező a teremben: 13:15 a teremben Várható befejezés: 18:30

DUNAKANYAR 'B: Gyürk Saci, Munkácsi Julcsi, Fehérvári Emma, Zserai Ercsi, Kovács Niki

DUNAKANYAR 'C: Darvas Zselyke, Szalkai Bori, Lukács Leti, Atzél Orsi,

FÉRFI BUDAPEST BAJNOKI MÉRKŐZÉS (Dunakanyar - TAKSONY)

Helyszín:Szenetndrei Református Gimnázium

Gyülekező a teremben: 18:00 órakor.

A Csapat: Manton Marci, Manton Benji, Dóczi Ati, Papp Ádám, Zsigó Ármin, Nagy Ákos, Munkácsi Levi, Lábán Barna, Körtvélyessy Laca, Piros Ádám, Pejtsik Bota

2019 FEBRUÁR 09 VASÁRNAP

OIB U19 FORDULÓ

Helyszín: Leányfalui Tornacsarnok

Gyülekező a teremben: 8:45 órakor

A Csapat: Bokori Luca,Czifrik Tündi,Rostás Rea,Flóris Juló,Kákonyi Róza, Nádudvari Bogi, Pirk Panni, Kovács Jázmin, Marosi Luca, Tűzkő Bíbor, Engin Jázmin, Engin Lili, Rostás Dóra

EDZÉSEK 2020 FEBRUÁR 03 - FEBRUÁR 09

FIÚK U17 - U19 HALADÓ

ELMARAD!!! 2020 FEBRUÁR 04 KEDD 18:00 - 20:30 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE - DORCSI

Mérkőzés miatt!

2020 FEBRUÁR 05 SZERDA 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU CSABI

2020 FEBRUÁR 06 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

SZMINI U10 - U11

2020 FEBRUÁR 03 HÉTFŐ 16:00 - 17:30LEÁNYFALU GABI

2020 FEBRUÁR 05 SZERDA 16:00 - 17:30 SZTENDRE PETZELT GABI

2020 FEBRUÁR 06 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 BARCSAY GABI

Leányfalusiak Böbével utaznak. Gyülekező a suli előtt 15:30

U13 A

2020 FERBUÁR 04 KEDD 18:30 - 20:30SZTENDRE PETZELT VIKI

2020 FEBRUÁR 06 CSÜTÖRTÖK 17:00 - 19:00 LEÁNYFALU VIKI

VÁLTOZÁS!!! 2020 FEBRUÁR 07 PÉNTEK 17:00 - 19:00 SZTENDRE PETZELTVIKI - GABI

U13 B

2020 FEBRUÁR 03 HÉTFŐ 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU BÖBE

2020 FEBRUÁR 06 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 LEÁNYFALU VIKI

2020 FEBRUÁR 07 PÉNTEK 17:00 - 19:00 SZTENDRE PETZELT GABI- VIKI

U15 A

2020 FEBRUÁR 03 HÉTFŐ 18:30 - 20:30 REFI CSABI

2020 FEBRUÁR 04 KEDD 16:30 - 18:30 SZTENDRE PETZELT BÖBE

2020 FEBRUÁR 06 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

U15 B

2020 FEBRUÁR 03 HÉTFŐ 17:30 - 20:00 LEÁNYFALU BÖBE

2020 FEBRUÁR 05 SZERDA 18:00 - 20:00 SZTENDRE REFI BÖBE - DORCSI

2020 FEBRUÁR 07 PÉNTEK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

U17-U19

2020 FEBRUÁR 04 KEDD 18:00 - 20:30 REFI BÖBE - DORCSI

2020 FEBRUÁR 05 SZERDA 19:00 - 21:00 REFI BÖBE

2020 FEBRUÁR 06 CSÜTÖRTÖK17:00 - 19:00 REFI CSABI


--
BATÁRINÉ BALÁZS ERZSÉBET
mobil: 06309504425