Röplabda: heti program

DUNAKANYAR SE RÖPLABDA HETI PROGRAM2019 NOVEMBER 04 - 2019 NOVEMBER 10

FONTOSABB INFÓK!

A LEÁNYFALUI TEREM ELHÚZÓDÓ FELÚJÍTÁSI MUKÁLATAI MIATT EZEN SEM TUDJUK HASZNÁLNI A TERMET, EZÉRT FIGYELMESEN OLVASSÁTOK AZ EDZÉS PROGRAMOT.

SZOMBAT - VASÁRNAP SZEGED KUPA U11; U13 és U15 CSAPATAINKNAK

SZOMBATON OIB FORDULÓ BALATONFÜREDEN

VASÁRNAP U15 OGYB I.osztály FORDULÓ SZEGEDEN

VERSENYEK - PROGRAMOK

2019 NOVEMBER 09 - 10 SZOMBAT VASÁRNAP

SZEGED KUPA

Helyszín: Szeged (részletes tájékoztató hétközben)

Indulás: 7:00 Sztendre, Paprikabíró utcai nagyparkolóból

CSAPATOK

SZUPER MINI U11

DUNAKANYAR 1: Landman Kincső, Dávid Vera, Aba Kriszti, Lehoczky Zsófi, Kovács Niki

DUNAKANYAR 2: Cotor Beu, Cotor Dári, Tóth Emma, Benes Bogi, Gyürk Saci, Munkácsi Julcsi

MINI ALAP U13

DUNAKANYAR 1: Tűzkő Blanka, Engin Kármen, Cseh Franci, Sótér Fanni, Solymosi Róza, Gyürk Ilona

DUNAKANYAR 2:

Szebeni Kamilla, Dávid Magdi, Piros Janka, Kiss Zozi, Ott Zsófi, Sparta Zora, Pinke Lilla

DUNAKANYAR 3:

Fodor Luca, Sach Maja, Lacza Gréti, Patocskai Míra, Berencz Lili, Dajka Petra

GYEREK U15

DUNAKANYAR 1: Nagy Petra, Szabados Zsuzsi, Semsey Lilla, Fetter Orsi, Nádudvari Dorci, Gallai Miri, Rékassy R Katica

DUNAKANYAR 2: Semsey Vera, Semsey Eszter, Teleki-Németh Rozi, Perényi Hanna, Dóka Olcsi, Csókay Julcsi, Bartha Lili, Erdei Gréti

2019 NOVEMBER 09 SZOMBAT

U19 OIB FORDULÓ

Helyszín: Balatonfüred, Hősök tere 1.

Indulás: időpont később - Sztendre Paprikabíró utcai nagyparkoló

A Csapat:

Bokori Luca, Czifrik Tündi, Flóris Juló, Marosi Luca, Szabó Eszter, Tűzkő Bíbor, Engin Jázmin, Engin Lili, Kákonyi Róza, Kamp Kinga, Rostás Dóra, Nádudvari Bogi, Tűzkő Bora, Rostás Rea

2019 NOVEMBER 10 VASÁRNAP

OGYB I.osztály forduló

Helyszín: SZTE SPORTKÖZPONT Szeged, Hattyas sor 10

Indulás: 8:00 Sztendre Paprikabíró utcai nagyparkoló

A Csapat: Dóka Iza, Rostás Rea, Engin Lili, Horváth Lili, Pirk Panni, Szabó Kinga, Munkácsi Réka, Makó Luca, Uracs Anna

EDZÉSEK 2019 NOVEMBER 04 - NOVEMBER 10

FIÚK U17 - U19 HALADÓ

2019 NOVEMBER 05 KEDD 17:00 - 19:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

2019 NOVEMBER 07 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

FIÚK U11 - U15 KEZDŐ

2019 NOVEMBER 06 SZERDA 16:00 - 18:30 PETZELT KRISTÓF

2019 NOVEMBER 08 PÉNTEK 16:00 - 18:30 PETZELT KRISTÓF

SZMINI U10 - U11

ELMARAD!!! 2019 NOVEMBER 04 HÉTFŐ 16:00 - 17:30LEÁNYFALU GABI

2019 NOVEMBER 07 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 BARCSAY GABI

Leányfalusiak Böbével utaznak. Gyülekező a suli előtt 15:30

U13 A

VÁLTOZÁS!! 2019 NOVEMBER 04 HÉTFŐ 17:00 - 18:30 SZTENDRE REFI GIMI VIKI - KRISTÓF

2019 NOVEMBER 05 KEDD 18:30 - 20:00 PETZELT VIKI

2019 NOVEMBER 08 PÉNTEK 17:00 - 19:00SZTENDRE REFI GIMI VIKI

U13 B

VÁLTOZÁS!! 2019 NOVEMBER 04 HÉTFŐ 17:00 - 18:30 SZTENDRE REFI GIMI VIKI - KRISTÓF

2019 NOVEMBER 08 PÉNTEK 17:30 -19:00 PETZELT KRISTÓF

U15 A

2019 NOVEMBER 04 HÉTFŐ 18:30 - 20:30 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE

2019 NOVEMBER 05 KEDD 16:30 - 18:30 PETZELT BÖBE

U15 B

2019 NOVEMBER 04 HÉTFŐ 18:30 - 20:30 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE

2019 NOVEMBER 06 SZERDA 18:00 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE

U17-U19

2019 NOVEMBER 05 KEDD 18:30 - 20:30 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE

2019 NOVEMBER 07 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE

Várjuk a visszajelzéseiteket! Böbe - 06 30 950 4425 - b.balazs.bobe@gmail.com