Nézzük röplabdázóink heti menetrendjét

DUNAKANYAR SE RÖPLABDA HETI PROGRAM

2020 FEBRUÁR 17 - FEBRUÁR 23

FONTOSABB INFÓK!

KEDDEN FÉRFI BP BAJNOKI MÉRKŐZÉS BUDAPESTEN

SZOMBATON 3. SULIRÖPI FORDULÓ SZENTENDRÉN

VASÁRNAP KMO U15'B MÉRKŐZÉS GÖDÖLLŐN

OGYB U15'A FORDULÓ LEÁNYFALUN

VERSENYEK - PROGRAMOK

2020 FEBRUÁR 18 KEDD

FÉRFI BUDAPEST BAJNOKI MÉRKŐZÉS (Dunakanyar - OSSC)

Helyszín:Budapest, 19.kerület Eötvös utca 13

Indulás Sztendre Paprikabíró utca nagyparkolóból: 18:15 órakor

A Csapat: Manton Marci, Manton Benji, Dóczi Ati, Papp Ádám, Zsigó Ármin, Munkácsi Levi, Lábán Barna, Körtvélyessy Laca, Piros Ádi, Pejtsik Bota

2019 FEBRUÁR 22 SZOMBAT

3. SULIRÖPI FORDULÓ (utolsó az idényben)

Helyszín:Sztendrei Móricz Zsigmond Gimnázium

Gyülekező a teremben: 9:00

Nevezett csapatok

Refi I; II; III. korcsoport

Szt András I; II. korcsoport

Leányfalu I; II. korcsoport

RÁK - BA III. korcsoport

Ferences II; III. korcsoport

Móricz Gimi III. korcsoport 2 csapat

2019 FEBRUÁR 23 VASÁRNAP

OGYB U15 'A FORDULÓ

Helyszín:Leányfalui tornaterem

Gyülekező a teremben: 8:45 Várható befejezés 19:00

A Csapat: Rostás Rea, Nagy Petra, Nádudvari Dorci, Dóka Iza, Gallai Miri, Engin Lili, Pirk Panni, Munkácsi Réka, Szabó Kinga, Horváth Lili, Uracs Anna, Makó Luca, Szabados Zsuzsi, Belső Bori

KMO U15 'B MÉRKŐZÉS

Helyszín:2100 Gödöllő Petőfi tér 12. Török Ignác Gimnázium

Gyülekező a teremben: 11:00 Várható befejezés 13:30

A Csapat: Cseh Franci, Engin Kármen, Solymosi Rozi, Tűzkő Blanka, Sótér Fanni, Szalai Hanna, Szebeni Kamilla, Dávid Magdi, Sparta Zora, Piros Janka, Kiss Zozi, Ott Zsófi

EDZÉSEK 2020 FEBRUÁR 17 - FEBRUÁR 23

FIÚK U17 - U19 HALADÓ

ELMARAD!!! 2020 FEBRUÁR 18 KEDD 18:00 - 20:30 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE - DORCSI

Mérkőzés miatt!!

2020 FEBRUÁR 19 SZERDA 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU CSABI

2020 FEBRUÁR 20 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

SZMINI U10 - U11

2020 FEBRUÁR 17 HÉTFŐ 16:00 - 17:30LEÁNYFALU GABI

2020 FEBRUÁR 19 SZERDA 16:00 - 17:30 SZTENDRE PETZELT GABI

2020 FEBRUÁR 20 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 BARCSAY GABI

Leányfalusiak Böbével utaznak. Gyülekező a suli előtt 15:30

U13 A

2020 FERBUÁR 18 KEDD 18:30 - 20:30SZTENDRE PETZELT VIKI

2020 FEBRUÁR 20 CSÜTÖRTÖK 17:00 - 19:00 LEÁNYFALU VIKI

2020 FEBRUÁR 21 PÉNTEK 17:30 - 19:00 SZTENDRE REFI GIMI VIKI

U13 B

2020 FEBRUÁR 17 HÉTFŐ 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU BÖBE

2020 FEBRUÁR 20 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 LEÁNYFALU VIKI

2020 FEBRUÁR 21 PÉNTEK 17:00 - 19:00 SZTENDRE PETZELT KRISTÓF

U15 A

2020 FEBRUÁR 17 HÉTFŐ 18:30 - 20:30 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

2020 FEBRUÁR 18 KEDD 16:30 - 18:30 SZTENDRE PETZELT BÖBE

2020 FEBRUÁR 20 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

U15 B

2020 FEBRUÁR 17 HÉTFŐ 17:30 - 20:00 LEÁNYFALU BÖBE

2020 FEBRUÁR 18 SZERDA 18:00 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE - DORCSI

2020 FEBRUÁR 21 PÉNTEK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

U17-U19

2020 FEBRUÁR 18 KEDD 18:00 - 20:30 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE - DORCSI

2020 FEBRUÁR 19 SZERDA 19:00 - 21:00 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE - DORCSI

2020 FEBRUÁR 06 CSÜTÖRTÖK17:00 - 19:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI


--
BATÁRINÉ BALÁZS ERZSÉBET
mobil: 06309504425