Heti program: röplabda

DUNAKANYAR SE RÖPLABDA HETI PROGRAM2020 MÁRCIUS 02 - MÁRCIUS 08

FONTOSABB INFÓK!

HÉTFŐN FÉRFI BUDAPEST BAJNOKI MÉRKŐZÉS TAKSONYBAN

SZOMBAT OMB U13 I. osztály TORNA DUNAKESZIN - OSB U17 női FORDULÓ BUDAPESTEN

VASÁRNAPOMB U13 II. osztály GYÖNGYÖSÖN - OSB U17 férfi FORDULÓ KAPOSVÁRON

OIB 19 női FORDULÓ MISKOLCON - OMB U11 HALADÓ TORNA DÉLELŐTT BUDAPESTEN

OMB U11 KEZDŐ DÉLUTÁN BUDAPESTEN

VERSENYEK - PROGRAMOK

2020 MÁRCIUS 02 HÉTFŐ

FÉRFI BUDAPEST BAJNOKI MÉRKŐZÉS (Dunakanyar - Taksony)

Helyszín:Taksony, Iskola utca 3Indulás:16:30 Sztendre, Paprikabíró utcai nagyparkolóból

A Csapat: Zsigó Ármin, Munkácsi Levi, Piros Ádi, Papp Ádi, Pejtsik Bota, Dóczi Attila, Manton Marci, Manton Benji, Lábán Barna

2020 MÁRCIUS 07 SZOMBAT

OMB U13 I. osztály TORNA

Helyszín:Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. 2120 Dunakeszi, Garas utca 26Gyülekező:8:30 órakor a teremben

A Csapat: Cseh Franci, Engin Kármen, Solymosi Róza, Tűzkő Blanka, Sótér Fanni, Szalai Hanna, Spárta Zora, Kiss Zozi, Piros Janka, Ott Zsófi

OSB U17 női FORDULÓ

Helyszín:Egressy Gábor Szakközépisk. 1141 Budapest, Egressy út 71

Gyülekező:10:30 órakor a teremben.

A Csapat: Bokori Luca, Czifrik Tündi, Rostás Rea, Nádudvari Bogi, Kovács Jázmin, Pirk Panni, Kákonyi Róza, Engin Lili, Rostás Dóri, Engin Jázmin, Tűzkő Bora, Munkácsi Réka

2020 MÁRCIUS 08 VASÁRNAP

OMB U11 HALADÓ TORNA

Helyszín:Csokonai V. M. Gimnázium 1048 Budapest, Bőrfestő u. 5-7

Gyülekező:8:00 órakor a teremben

A Csapat: Pinke Lilla, Dávid Vera, Kocsis Vince, Landman Kincső, Cotor Beu, Cotor Dári

OMB U11 KEZDŐ TORNA

Helyszín:Csokonai V. M. Gimnázium 1048 Budapest, Bőrfestő u. 5-7

Gyülekező: 13:00 órakor a teremben

A Csapat: Fehérvári Emma,Benes Bogi, Gyürk Saci, Zserai Ercsi,Munkácsi Julcsi,Kovács Niki

OMB U13 II. osztály TORNA

Helyszín:Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok 3200 Gyöngyös, Könyves Kálmán tár 7

Indulás:7:00 órakor Sztendre, Paprikabíró utcai nagyparkolóból.

A Csapat: Dávid Magdi, Szebeni Kamcsi, Fodor Luca, Sach Maja, Lacza Gréti, Kákai Anna, Berencz Lili, Patocskai Miri, Dajka Petra

OSB U17 férfi FORDULÓ

Helyszín:Kodály Zoltán Ált. Isk. 7400 Kaposvár, Fő utca 40-44

Indulás:7:00 Sztendre Paprikabíró utcai nagyparkoló

A Csapat: Zsigó Ármin, Piros Ádám, Pejtsik Bota, Manton Marci, Dóczi Attila, Munkácsi Levi, Papp Ádi, Manton Benji, Körtvélyessy Laca, Lábán Barna

OIB U19 női FORDULÓ

Helyszín:Miskolc MVSC Tornacsarnok 3528 Miskolc, Csokonai u. 3

Indulás:8:00 órakor Sztendre Paprikabíró utcai nagyparkoló

A Csapat: Czifrik Tündi, Rostás Rea, Bokori Luca, Flóris Juló, Kákonyi Róza, Nádudvari Bogi, Pitvaros Játmin, Kovács Jázmin, Engin Jázmin, Rostás Dóri, Marosi Luca, Tűzkő Bíbor, Tűzkő Bora

EDZÉSEK 2020 MÁRCIUS 02 - MÁRCIUS 08

FIÚK U17 - U19 HALADÓ

2020 MÁRCIUS 03 KEDD 17:00 - 19:00 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE - DORCSI

2020 MÁRCIUS 04 SZERDA 19:00 - 21:00 SZENTENDRE REFI GIMI BÖBE

2020 MÁRCIUS 05 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE

SZMINI U10 - U11

2020 MÁRCIUS 02 HÉTFŐ 16:00 - 17:30LEÁNYFALU GABI

2020 MÁRCIUS 04 SZERDA 16:00 - 17:30 SZTENDRE PETZELT GABI

2020 MÁRCIUS 05 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 BARCSAY GABI

Leányfalusiak Böbével utaznak. Gyülekező a suli előtt 15:30

U13 A

2020 MÁRCIUS 03 KEDD 18:30 - 20:30SZTENDRE PETZELT VIKI

2020 MÁRCIUS 05 CSÜTÖRTÖK 17:00 - 19:00 LEÁNYFALU VIKI

2020 MÁRCIUS 06 PÉNTEK 17:30 - 19:00 SZTENDRE REFI GIMI VIKI

U13 B

2020 MÁRCIUS 02 HÉTFŐ 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU KRISTÓF

2020 MÁRCIUS 05 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 LEÁNYFALU KRISTÓF

2020 MÁRCIUS 06 PÉNTEK 17:00 - 19:00 SZTENDRE PETZELT KRISTÓF

U15 A

ÖSSZEVONT!!! 2020 MÁRCIUS 02 HÉTFŐ 17:30 - 20:00 LEÁNYFALU BÖBE

2020 MÁRCIUS 02 KEDD 16:30 - 18:30 SZTENDRE PETZELT BÖBE

ÖSSZEVONT!!! 2020 MÁRCIUS 05 CSÜTÖRTÖK 17:00 - 19:00 REFI GIMI BÖBE

2020 MÁRCIUS 06 PÉNTEK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

U15 B

2020 MÁRCIUS 02 HÉTFŐ 17:30 - 20:00 LEÁNYFALU BÖBE

2020 MÁRCIUS 04 SZERDA 18:00 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE - DORCSI

2020 MÁRCIUS 06 PÉNTEK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

U17-U19

2020 MÁRCIUS 03 KEDD 18:30 - 20:30 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE - DORCSI

2020 MÁRCIUS 04 SZERDA 19:00 - 21:00 SZTENDRE REFI GIMI BÖBE - DORCSI

2020 MÁRCIUS 05 CSÜTÖRTÖK17:00 - 19:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

Várom a visszajelzéseiteket!!!

(Ki tud részt venni a versenyeken, ki miért hiányzik az edzésekről, illetve nem tudja vállalni a versenyt)

Üdv, Böbe

06 30 950 4425 - b.balazs.bobe.gmail@gmail.com