Futsal: U13-as gárdánk megnyerte a bajnokságot

A 8. U13-as PMF7vége, II. osztály 4-es döntőjében a futsal csapatunk három mérkőzésen 15 rúgott és összesen csak 4 kapott góllal megnyerte a bajnokságok. A teljes sorozat alatt nem találtunk legyőzőre, így  13 győzelemmel és két döntetlennel zártuk az idényt.
A futsal megmérettetésekről Egervári Zsolt, szakmai vezetőnk számol be a tapasztalatairól:

Önbizalommal telve készülődhettünk a döntőre, hiszen eddig csapatunk nem talált legyőzőre a bajnokság során. Az elődöntőben az ESMTK csapata az első pillanattól kezdve megtapasztalhatta, hogy ma számukra nem teremhet ellenünk babér. Az első meccs első félidejében már 4:0-ra vezettünk és 7:0 után egy lecsorgó labdából tudott csak szépíteni az ellenfél. Gólszerzőink Nagy Laci(2), Deák Marci(2), Helter Máté, Gál Ambrus és Egervári Berci voltak. A visszavágón kicsit nehezebben indult be a gépezet, az ellenfél vezetni is tudott, azonban Deák Marci(2), Vághy Martin(2) és Gál Ambrus találataival 5:3-ra ezt a meccset is hoztuk és jöhetett a döntő, mint ahogy a későbbiekben kiderült: a Dunaharaszti ellen. A fiúk óriási elánnal vetették magukat a játékba és az ellenfél nem is igen tudta lekövetni a tudatos mozgásokat. Már a 4. percben egy nagyszerű háromszögjáték után Fehér Leó mattolta az ellenfél kapusát (1:0). Ezek után is végig mi irányítottunk, a Dunaharasztinak komoly lehetősége nem volt, újabb gólt azonban a játékrészben már nem tudtunk szerezni. A második félidőt még határozottabban kezdtük és Gál Ambrus okos lövése (2:0) már a megnyugtató előnyt jelentette. Fiaink azonban nem dőltek hátra és továbbra is uralták a mérkőzést, egyre szebb támadásépítéseket láttunk tőlük. Gál Ambrus és Helter Máté sistergős kapufája után végül Fehér Leó közeli lövéssel tette fel az i-re a pontot (3:0). A torna legjobb játékosa Nagy Laci, a torna gólkirálya Deák Marci lett. A bajnokságot 13 győzelemmel és 2 döntetlennel zártuk és a látottak alapján elmondható, hogy valóban minden tekintetben a mezőny fölé nőttünk. Nagy gratula minden játékosunknak és nagyon köszönjük a szép számú szurkolóseregünk bíztatását!