DUNAKANYAR SE RÖPLABDA HETI PROGRAM2019 DECEMBER 09 - DECEMBER 15

FONTOSABB INFÓK!

VASÁRNAP OMB U13 I. osztály torna ÉRDEN

OMB U13 II. osztály torna BUDAPESTEN

OGYB U15 I. osztály torna LEÁNYFALUN

OIB U19 torna NYÍREGYHÁZÁN

VERSENYEK - PROGRAMOK

2019 DECEMBER 15 VASÁRNAP

OMB U13 I. osztály torna

Helyszín: Bolyai Általános Iskola 2030 Érd, Erzsébet utca 24 (Bejárat az Emília utca felől)

Gyülekező a teremben: 8:30 Várható befejezés: 19:00

A Csapat: Cseh Franci, Engin Kármen, Solymosi Róza, Tűzkő Blanka, Sótér Fanni, Spárta Zora, Gyürk Ilona, Kiss Zozi, Ott Zsófi, Piros Janka

OMB U13 II. osztály torna

Helyszín: Illyés Gyula Gimnázium 2040 Budaörs, Szabadság út 162. (bejárat a hátsó, uszoda felöli baloldalon) Gyülekező a teremben: 8:30 Várható befejezés: 18:00

A Csapat: Fodor Luca, Dávid Magdi, Lacza Gréti, Szebeni Kamilla, Patocskai Míra, Sachs Maja, Kákai Anna, Berencz Lili, Dajka Petra, Dávid Vera

OGYB U15 I. osztály torna LEÁNYFALUN

Helyszín: Leányfalui Tornacsarnok Gyülekező a teremben: 8:30

Várható befejezés: 19:00

A Csapat: Engin Lili, Rostás Rea, Szabó Kinga, Horváth Lili, Dóka Iza, Nagy Petra, Belső Bori, Munkácsi Réka, Pirk Panni, Uracs Anna, Gallai Miri, Nádudvari Dorci, Makó Luca, Szabados Zsuzsi

OIB U19 torna

Helyszín: Bem József Általános Iskola 4400 Nyíregyháza, Epreskert utca 10

Indulás: 7:00 órakor Sztendre, Paprikabíró utcai nagy parkolóból Várható hazaérkezés: 21:00 óra

A Csapat: Flóris Juló, Marosi Luca, Tűzkő Bíbor, Bokori Luca, Engin Jázmin, Kákonyi Róza, Kamp Kinga, Rostás Dóra, Czifrik Tündi, Nádudvari Bogi, Szabó Réka, Tűzkő Bora

EDZÉSEK 2019 DECEMBER 09 - DECEMBER 15

FIÚK U17 - U19 HALADÓ

2019 DECEMBER 10 KEDD 17:00 - 19:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

2019 DECEMBER 11 SZERDA 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU CSABI

2019 DECEMBER 12 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:00 SZTENDRE REFI GIMI CSABI

SZMINI U10 - U11

2019 DECEMBER 09 HÉTFŐ 16:00 - 17:30LEÁNYFALU GABI

2019 DECEMBER 11 SZERDA 16:00 - 17:30 SZTENDRE PETZELT GABI

2019 DECEMBER 12 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 BARCSAY GABI

Leányfalusiak Böbével utaznak. Gyülekező a suli előtt 15:30

U13 A

2019 DECEMBER 10 KEDD 18:30 - 20:30SZTENDRE PETZELT VIKI

2019 DECEMBER 12 CSÜTÖRTÖK 17:00 - 19:00 LEÁNYFALU VIKI

2019 DECEMBER 13 PÉNTEK 17:00 - 19:00 SZTENDRE REFI VIKI

U13 B

2019 DECEMBER 09 HÉTFŐ 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU KRISTÓF

2019 DECEMBER 12 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 LEÁNYFALU KRISTÓF

2019 DECEMBER 13 PÉNTEK 17:00 - 19:00 SZTENDRE PETZELT KRISTÓF

U15 A

2019 DECEMBER 09 HÉTFŐ 18:30 - 20:30 SZTENDRE REFI CSABI

2019 DECEMBER 10 KEDD 16:30 - 18:30 SZTENDRE PETZELT BÖBE

2019 DECEMBER 12 CSÜTÖRTÖK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

U15 B

2019 DECEMBER 09 HÉTFŐ 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU BÖBE

2019 DECEMBER 11 SZERDA 18:00 - 20:00 SZTENDRE REFI BÖBE

2019 DECEMBER 13 PÉNTEK 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

U17-U19

2019 DECEMBER 10 KEDD 18:30 - 20:30 REFI BÖBE

2019 DECEMBER 11 SZERDA 19:00 - 21:00 REFI BÖBE

2019 DECEMBER 12 CSÜTÖRTÖK17:00 - 19:30 REFI CSABI

Várjuk a visszajelzéseiteket! Böbe - 06 30 950 4425 - b.balazs.bobe@gmail.com